Aile dizimi grup çalışmalarında en çok gözlemlediğimiz sorunlardan birisi olan anneye bağlanma sorunudur. Gerek Aile Dizimi Grup Çalışmaları sayesinde gerekse de yazmanın gücünü kullanarak annenizle ilişkinizi iyileştirmek ve bu sayede yüreğinizi hafifleterek aranızdaki ve de hayatınızdaki blokajları kendiliğinden açmaya başlayabilirsiniz.

Oturup annenize yüreksel bir MEKTUP yazarak ilişkinize dair içinizde kalan tüm söyleyemediklerinizi, bir nedenle paylaşamadığınız tüm yarım kalmışlıklarınızı hatta kendinizin de farkında olmadığınız halde bastırdığınız duygularınızı özgür bırakabilirsiniz ki beynimiz bu konuşmayı o an yapılmış karşılıklı bir konuşma gibi algılayacaktır. Bunun için ihtiyacınız olan iki şey var; sadece bir karar ile boş sayfalar.

Aile Diziminde de temsilcilerin, morfogenetik alanın bilgisi ve duyguların rehberliğinde ilerlemek suretiyle ilişki resminin kabulle, helalleşme ile şifalanması ve yeniden sevgi düzenine uygun bir akışın gerçekleşmesi mümkün olabilmektedir. Bütünsel iyileşme için Aile Dizimi grup çalışmaları online veya yüz yüze gerçekleştirilerek derin düzeyde saklı kayıtların görülmesi ve dönüşmesi kolaylaşabilmektedir.

Similar Posts